zespół

projektowy

Viktoriia Ovsianytska

Senior Product Manager - gresy. Uwielbia wnętrza w kolorach natury, style boho, wabi sabi i współczesny minimalizm. Miłośniczka prostoty we wszystkim, komfortu i przemyślanej organizacji przestrzeni.

Karolina Kaczor

W pracy towarzyszy jej pasja tworzenia, dzięki której z pozoru niezależne od siebie elementy łączy w zaskakującą i zgraną całość. Ceni minimalizm i maksymalną funkcjonalność w parze z dobrym designem. Zamiłowanie do sztuki i piękna wyraża tworząc artystyczne wypieki.

Monika Serwa

Product Manager pełen pasji. Wyznaje zasadę, że w designie, podobnie jak w życiu, najważniejsza jest różnorodność. To w niej poszukuje inspiracji i ciekawych rozwiązań. Spośród pięknych form, najbardziej docenia te najprostsze. Z każdej podróży czy górskiej wędrówki wraca z głową pełną nowych pomysłów.

Milena Sienkiewicz

Product Manager strefy gresów. Wyznaje zasadę, że znalezienie unikatowych rozwiązań to klucz do sukcesu. Nieustannie poszukuje nowych inspiracji. Łączy pracę z pasją. Nagroda Red Dot dla kolekcji Color Crush, której jest autorką, to jedno z jej zawodowych sukcesów.

Aleksandra Wojsa

Product Manager z branżą ceramiczną związana od kilku lat. Ceni ponadczasowe rozwiązania, gdzie prostota łączy się z funkcjonalnością i komfortem. Jest miłośnikiem podróży, odkrywania nowych miejsc i kultur.  

Zofia Trelińska-Jakubczyk

Mimo że codzienne balansowanie pomiędzy światem designu a twardymi prawami biznesu nie jest łatwe, z wielką pasją tworzy kolekcje trafiające w gusta klientów i wymagania rynku. Zwolenniczka pracy zespołowej. Wywołała już niejedną „burzę mózgów”, aby stworzyć najlepszy projekt. Czuwa nad całym procesem wdrażania nowych wzorów płytek.

Zapisz się do newslettera

nowe kolekcje, podpowiedzi, informacje